Menu

در چه مواردی باید از پیچ‌های فولادی ضد زنگ استفاده کرد؟

آیا شما با پیچ‌های فولادی و هدف استفاده از آنها آشنا هستید؟ به عنوان یک ابزار کاربردی، این پیچ‌ها برای اتصال و مونتاژ قطعات ماشین استفاده می‌شوند. شما هم اکنون می‌توانید بدون هیچ زحمتی از پیچ و مهره‌ها برای مونتاژ اجزای یک ماشین استفاده کنید. آنها همچنین تحت عنوان پیچ و مهره‌های اجاقی شناخته می‌شوند که کمی پیچیده‌تر از پیچ‌های معمولی هستند. این پیچ‌ها معمولا باریک‌تر و کوچکتر از پیچ‌های معمولی هستند. خوب، این تمام داستان نیست! این پیچ‌ها دارای رشته‌هایی در بخش‌های فوقانی خود هستند. دو طبقه بندی وجود دارد که در هر یک از طرح‌ها متفاوت است، که باید از آن مطلع شوید، نسخه درشت و ضخیم و نسخه مسطح.

در یک پیچ و مهره درشت و ضخیم، فقط 24 رشته در هر اینچ قابل مشاهده است. تعداد رشته‌ها حتی تا 32 مورد نیز قابل افزایش خواهد بود. ممکن است بدانید که پیچ‌های ماشین فقط می‌توانند بر روی قطعاتی نصب شوند که از قبل حفاری شده و سطح آنها از قبل آماده سازی شده باشد. شما می‌توانید انواع پیچ و مهره با کیفیت بالا را از شرکت دیاکو تهیه کنید.

آیا شما به فکر استفاده از پیچ‌های فولادی ضد زنگ هستید؟ خوب، بر خلاف فولاد معمولی که مستعد زنگ زدگی و خوردگی است، فولادهای دارای کروم دارای طول عمر بیشتری هستند و مقاومت بالاتری در برابر خوردگی دارند. هنگامی که آنها در معرض رطوبت قرار می‌گیرند، محتوای کروم موجود درون فولاد ضد زنگ اکسید می‌شود و یک لایه محافظ نامرئی روی فلز ایجاد می‌کند. آنها همچنین در برابر حرارت بالا نیز مقاوم هستند. به طور خلاصه، می‌توانید برداشت کنید که پیچ‌های ساخته شده از فولاد ضد زنگ هم کاربر پسند بوده و هم می‌توانند برای مدت زمانی بسیار طولانی کارایی داشته باشند. از این پیچ‌ها می‌توان در جاهایی که با رطوبت در تماس است بدون نگرانی از زنگ‌زدگی آنها استفاده کرد و این پیچ‌ها به مدت طولانی دوام خواهند آورد.

در چه مواردی باید از پیچ‌های فولادی ضد زنگ ماشینی استفاده کنید؟

اگر شما مشکلی در خصوص فضای محدود برای کار و جمع آوری یک ماشین برای بهره برداری داشته باشید، پیچ و مهره‌های ماشینی گزینه‌ای کاملا مناسب خواهند بود. از این پیچ‌ها برای نصب و نگهداری اجزای یک ماشین در محل استفاده کنید. با این حال، مونتاژ صحیح یک پیچ ماشینی نقش مهمی را ایفا می‌کند. برای مونتاژ مواردی که بیش از حد طولانی هستند به خصوص در هنگام مونتاژ قطعات، دشواری‌های زیادی را تجربه خواهید کرد. علاوه بر این مشکل، پیچ‌های طولانی به ندرت بخشی از عملیات استحکام و محکم کاری و ایمن سازی اجزای سازنده را در محل کار بر عهده دارند.

شرکت دیاکو یک تولیدکننده و فروشگاه منسجم برای ارائه محصولات با کیفیت است. این شرکت از سال 1375 مشغول خدمت رسانی به مشتریان بوده و محصولات با کیفیت بالا با قیمت‌هایی مقرون به صرفه را ارائه داده است. ما طیف وسیعی از پیچ و مهره‌های مختلف را تولید می‌کنیم که در صنایع مختلف به شدت مورد نیاز هستند. با مراجعه به شرکت ما می‌توانید از محصولات با کیفیت و مقاوم ما که دارای بالاترین استانداردها هستند دیدن کنید. محصولات ما شامل، پيچ شش گوش HV، پيچ ساختمانی، پیچ جوشی، مهره سر بسته، پیچ و مهره گالوانیزه گرم، واشر فنری، پیچ استوانه، مهره خاردار، پیچ استاد بولت، پيچ و مهره استیل، پیچ و مهره کبریتی، مهره باریک شش پر، مهره چشمی، پیچ تی، واشر خاردار، پیچ شیروانی، پيچ چشمی، پیچ آلن، مهره شش گوش، مهره چهارگوش، واشر تخت، پیچ خودکار، پیچ آهنی، پيچ سرگرد، پیچ اتاقی، مهره واشردار (فلنجی)، مهره قفل دار (کاسه نمدی)، واشر سختكاری شده است که شما می‌توانید برای مصارف مختلف از آنها استفاده کنید.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest