Menu

راهنمای نمرات پیچ و مهره‌های فولادی ضد زنگ

پیچ و مهره‌های فولادی ضد زنگ انقلابی در دنیای مدرن ما هستند. این محصولات تاثیر شگفت انگیزی بر صنعت ساخت و ساز، مهندسی و بسیاری از صنایع پر رونق دارند. مهندسان دریافتند که افزودن کمی کروم و چند ماده دیگر، آلیاژهای فولادی را به شدت در برابر خوردگی مقاوم کرده است. این اختراع به نوبه خود باعث بهبود قابل ملاحظه‌ای در زمینه یکپارچگی ساختاری پروژه‌ها و برنامه‌های کاربردی متناسب با خوردگی شده است.

به عنوان کارشناسان صنعتی ما می‌خواهیم بینشی در خصوص پیچ و مهره‌های ضد زنگ با توجه به مشخصات درجه بندی آنها به شما ارائه دهیم. این مشخصات می‌تواند به شما در انتخاب مناسب هر کدام از انواع پیچ استاد بولت، پیچ آلن، پیچ و مهره استیل، پیچ و مهره کبریتی کمک کند.

پیچ و مهره‌های فولادی ضد زنگ آستنتیک / فولاد ضد زنگ 302 تا 316

خانواده پیچ و مهره‌های فولادی ضد زنگ آستنتیک به علت میزان بالای کروم خود شناخته می‌شوند. این به این معنی است که برای رسیدن به مقاومت نسبی بالا در برابر خوردگی، به افزودن مقدار کمی از مواد نیاز خواهید داشت. نیکل موجود در فولادهای آستنتیکی همچنین دوام بالایی نسبت به فشار فیزیکی قبل از شکستگی ارائه می‌دهند. با این حال، با وجود افزایش مقاومت، می‌توانید آنها را با یک فولاد درجه 2 یا 3 مقایسه کنید اما هرگز به مقاومت فولادهای سخت درجه 5 نخواهند رسید.

فولاد ضد زنگ مارتنزیتیک – فولاد ضد زنگ 410 و 416

خانواده پیچ‌های فولادی مارتنزیتی، نقاط قوت بیشتری را ارائه می‌دهند، اما مقاومت کمتری در برابر خوردگی دارند. بنابراین، پروژه‌هایی که به حداقل میزان خوردگی نیاز دارند، به طور ایده آل می‌توانند از مزایای گروه فولاد ضد زنگ مارتنزیتی بهره مند شوند.

اگر شما نیاز به درک بیشتر پیچ‌های فولادی ضد زنگ، میله‌های ریسمانی فولادی ضد زنگ و یا اتصالات دریایی دارید، به راحتی همین امروز با شرکت دیاکو تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید و آگاهی خود را در این زمینه ارتقا دهید.

آیا دما می‌تواند مقاومت اتصالات را تحت تاثیر قرار دهد؟

هر نوع مصالح ساختمانی باید قادر به مقاومت در برابر تعدادی از عناصر، از جمله مواد شیمیایی، شرایط آب و هوایی و البته، درجه حرارت باشد. همه مواد یکسان نیستند و بسته به نوع موادی که اتصال دهنده‌ها را تشکیل می‌دهند، درجه حرارت می‌تواند تاثیر بزرگ یا کوچکی بر مقاومت اتصال دهنده‌ها داشته باشد.

به عنوان مثال، در مناطق خنک‌تر، به عنوان مثال، دمای زیر صفر می‌تواند بر مقاومت و همچنین قابلیت انعطاف پذیری یک اتصال دهنده تاثیر بگذارد، که ممکن است منجر به شکنندگی اتصال دهنده شود. به عنوان مثال، فولادهای درجه 2 که دارای میزان کربن کمتری هستند، نباید در معرض سرمای شدید قرار بگیرند. موادی که اغلب در پروژه‌های ساختمانی در دماهای زیر صفر استفاده می‌شوند، تفلون‌ها هستند زیرا قادر به مقاومت در برابر دمای بسیار پایین هستند.

در محیط‌های بسیار گرم، استفاده از اتصال دهنده‌هایی که فاقد آهن و مواد پلاستیکی هستند توصیه نمی‌شوند. در این موارد بهتر است از اتصال دهنده‌های فولادی با میزان کربن متوسط استفاده شود. مزیت اضافی برای استفاده از اتصالات فولادی ضد زنگ در پروژه‌های شما این است که آنها در برابر خوردگی مقاوم هستند.

استحکام اتصالات با درجه بالاتر در دماهای مختلف اغلب در مقالات پژوهشی مورد بررسی قرار می‌گیرند. محققان این کار را انجام می‌دهند تا مشخص شود آیا شکست زودرس در آنها صورت می‌گیرد یا خیر. این اطلاعات برای به روز رسانی دستورالعمل‌های ساختمانی و اقدامات عملی برای فعال کردن ظرفیت کامل پیچ و مهره‌ها استفاده می‌شود.

شرکت دیاکو انواع محصولات فولادی ضد زنگ را ارائه می‌دهد که شامل واشر، پیچ و مهره، پیچ چشمی، میل ماردون جک درب اتوماتیک، پیچ و مهره گالوانیزه گرم، پیچ‌های U شکل، مهارها، پیچ خودکار، پیچ استوانه، مهره قفل دار (کاسه نمدی) و پیچ اتاقی و مهره واشردار (فلنجی) مورد نیاز در صنایع مختلف و بسیاری از موارد دیگر می‌شود. 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest