Menu

5 دلیل برای استفاده از پیچ و مهره با پوشش تفلون

اگر تا به حال از پیچ و مهره تفلونی استفاده نکرده‌اید، در اینجا 5 دلیل برای اینکه شما باید از آنها استفاده کنید آورده شده است. آیا تا به حال از مواد نامطلوب، تنها به این دلیل که فکر می‌کردید که قیمت محصولات با کیفیت خوب بالا است، استفاده کرده‌اید؟

همه ما احتمالا این اشتباه را مرتکب شده‌ایم. اما هنگامی که حرف از پیچ و مهره به میان می‌آید، هیچ توجیهی برای پرداخت هزینه کمتر، وجود ندارد. اینها قطعاتی هستند که کل سیستم را در کنار یکدیگر نگه می‌دارند.

خرید پیچ و مهره   با کیفیت نه تنها کارآیی بهتری را ارائه می‌دهد، بلکه در دراز مدت در هزینه‌های شما نیز صرفه جویی می‌کند.

 1. عمر طولانی‌تر

یکی از نگرانی‌های عمده که پیمانکاران، مهندسین و اپراتورهای کارخانه در مورد مهره‌ها و پیچ‌ها دارند طول عمر محدود آنها است. یک گام که می‌توانید به طور چشمگیری طول عمر پیچ و مهره را بهبود ببخشید استفاده از پیچ‌های تفلونی است.

هنگامی که پوشش تفلون بر روی این پیچ‌ها اعمال می‌شود، به عنوان یک لایه محافظتی اضافی عمل می‌کند و در حین عملیات از آنها در برابر پیچیدگی و خمیدگی محافظت می‌کند.

طول عمر اتصالات تفلونی چقدر است؟

طول عمر پیچ‌ها به شدت به نوع تنشی که به آنها در طول عمرشان وارد می‌شود بستگی دارد. اما یک نکته قطعی این است که پوشش تفلونی به طور چشمگیری طول عمر اتصالات را افزایش می‌دهد.

 2. افزایش مقاومت

پیچ و مهره تفلونی قطعا قوی‌تر بوده و با توجه به آزمایشات انجام شده مشخصات فنی، پیچ‌هایی که با تفلون پوشش داده شده‌اند، بهبود قابل توجهی در حدود 4000 psi در مقاومت کششی را از خود نشان می‌دهند. این پیچ‌ها دارای مقاومت فشاری در حدود 100.000 psi هستند.

این بخشی از قابلیتی است که به این پیچ‌ها چنین طول عمر باور نکردنی می‌دهد. آنها تحت یک نیروی اندک شکسته نمی‌شوند. آنها به گونه‌ای ساخته شده‌اند که در قسمت‌های متحرک و اطراف آنها استفاده شوند.

علاوه بر این، آنها می‌توانند در دمای 260 درجه سانتیگراد / 500 فارنهایت مورد استفاده قرار بگیرند، اگرچه این مهره‌ها در این دما کمی تضعیف خواهند شد.

 3. استفاده آسان‌تر

از هر پیمانکاری که اخیرا از پیچ و مهره تفلونی استفاده کرده است بپرسید که آیا حاضر است دوباره از پیچ و مهره‌های گالوانیزه استاندارد استفاده کند و پاسخ آنها به احتمال زیاد منفی خواهد بود. دلیلی که باعث می‌شود پیچ و مهره تفلون یک گزینه عالی باشد این واقعیت است که کار با آنها بسیار ساده و سرگرم کننده است. ضریب اصطکاک کم به این معنی است که پیچ به گشتاور کمتری نیاز دارد.

این اساسا به این معنی است که پیچ و مهره راحت‌تر پیچیده می‌شود و باز و بسته کردن آن به طرز قابل توجهی راحت‌تر است، فارغ از این که از یک آچار دستی یا برقی برای این کار استفاده می‌کنید. به نوبه خود، این همچنین باعث می‌شود که کار با پیچ و مهره‌های تفلونی بسیار ایمن‌تر باشد.

 4. مقاومت در برابر خوردگی

نکته دیگر مقاومت شگفت انگیز آنها در برابر خوردگی است. پیچ و مهره‌های دارای پوشش تفلون دارای مزایای مشابه با فولاد ضد زنگ هستند. پیچ و مهره‌های تفلونی تقریبا به طور کامل در برابر خوردگی آلی، اسیدی و قلیایی مقاوم هستند، اما استحکام کششی بسیار بالاتری نسبت به همتایان فولاد ضد زنگ خود دارند.

کار با پیچ و مهره‌هایی که زنگ زده، خورده شده یا دیگر پوسیده و شکننده هستند می‌تواند خطرناک باشد. پیچ و مهره‌های شکننده خطر شکستن را با خود به همراه دارند و اگر این اتفاق بیفتد در حالی که کسی در مجاورت آنها کار می‌کند، می‌تواند یک وضعیت بالقوه تهدید کننده برای زندگی آنها ایجاد کند.

با استفاده از پیچ و مهره‌های تفلونی می‌تواند تمام این خطرات ایمنی را یک بار برای همیشه حذف کند. پوشش‌های پلیمری تا 2200 ساعت مقاومت در برابر خوردگی را به شما ارائه می‌دهند.

 5. اتصال دهنده‌های مقرون به صرفه

برای برخی افراد، این ممکن است متقاعد کننده‌ترین استدلال باشد. استفاده از پیچ‌های تفلون در واقع یک راه حل بسیار مقرون به صرفه‌تر از استفاده از پیچ و مهره‌های معمولی است. دوام این محصولات باعث می‌شود که کارآیی آنها بسیار بالاتر رود. این بدان معنی است که شما مجبور نیستید که اتصال دهنده‌های جدیدی را در یک مدت زمان کوتاه خریداری کنید که در دراز مدت در هزینه‌های شما صرفه جویی می‌کند.

استفاده از آنها همچنین بسیار ساده‌تر است، به این معنی که پیمانکاران سریع‌تر و کارآمدتر کار خواهند کرد. این می‌تواند در هزینه‌های شما صرفه جویی کند. آنها ایمنی را افزایش می‌دهند. به این معنی که شما از آسیب‌های ناشی از آسیب دیدن یا آسیب رساندن به مواد در محل کار جلوگیری کنید. این می‌تواند در هزینه‌های شما صرفه جویی کند.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest