پيچ ساختمانی

شرکت دیاکوگستر پیچ کار تولیدکننده انواع پیچ و مهره های صنعتی وخاص 

انواع پیچ و مهره
       جهت سفارش این محصول تماس بگیرید

پیچ ساختمانی

گريدهاي مختلف
پيچ هاي ساختماني و سازهای فلزی بر اساس طبقه بندي استانداردها به پيچ هاي فولاد ساده كربني و فولادي هاي كم آلياژ اطلاق مي شود كه با توجه به كاربرد آنها در سازه هاي مختلف فولادي به منظور اتصال در سازه فولادي بطور خاص با استانداردهاي مشابه با Heavy Hex Bolt استانداردهاي ASTM A325 و ASTM A490 قابل توليد و استفاده اند. ابعاد اين پيچ ها مطابق با استانداردهاي ابعادي ANSI B18.2.3.7M و يا در صورت اينچي بودن سايزها با ANSI B.2.1 قابل توليد و تأمين مي باشند اما شایان ذکر است پیچ های ساختمانی و سارهای فلزی با پيچ هاي DIN 6914 و همچنين پيچ هاي ASTM A449 بجاي A325 و A354 گريد BD به جاي A490 قابل جايگزيني هستند.
كاربرد
بيشترين كاربردی که این گونه پیچ های ساختمانی و سازهای فلزی مختص اسكلت هاي فلزي سنگين كه باراصطكاكي كه در محل اتصال بار برشي و كششي توأماً بر روي پيچ اعمال مي شود دارندو بيشتر از گريدهاي بالاتر (A490) در طبقات پايين و همچنين در طبقات فوقاني از گريدهاي پايينتر استحكامي (A325) قایل استفاده هستند.
قابليت توليد و تأمين.
كليه سايزهاي پر مصرف پیچ های ساختمانی و سازهای فلزی با توجه به نياز روز كشور در صنايع مختلف  از سايز M10 تا M36 توسط شرکت دیاکو گستر پیچ کار قابل توليد و تأمين مي باشند.همچنين اين شركت قادر است مارك يا علائم مشخصه مورد نياز خريدار يا پروژه ها را روي پیچ های  ساختمانی و سازهای فلزی حك نمايد.
اقلام موجود
سايزهاي پیچ های ساختمانی و سایزهای فلزی M12 ‌تا M36 و همچنين سايزهاي اينچي معادل از 1/2 تا ½1 اينچ گريدهاي 5/6 ,8.8 و 10.9 و 12.9موجود میباشد.
پیچ های انکر بولت . پیچ تنظیم . پیچ کبریتی سرجک و انواع پیچ قالب بتون و مهره کلنگی . مهره خروسکی موجود و قابل تولید می باشد.

سایر محصولات

برای مشاهده اطلاعات هر محصول، بر روی آن کلیک نمایید.

انواع پیچ گوشتی

آشنایی با انواع پیچ گوشتی

انواع پیچ گوشتی‌ ابزارهای دستی مفید و کارآمدی هستند که وجودشان در هر خانه‌ای ضروری است. این ابزار کاربردی، اندازه‌ها و اشکال مختلفی دارد که

ادامه مطلب
معیار اندازه پیچ ها

معیارهای اندازه انواع پیچ

یکی از موارد پرکاربرد در صنایع و ماشین‌آلات، پیچ‌های مختلف هستند که در اندازه‌ها و شکل‌های متفاوتی ساخته شده و به کار می‌روند. در صورتی

ادامه مطلب
انواع پیچ آلن

معرفی انواع پیچ آلن

پیچ و آچار آلن در اشکال و اندازه‌های مختلفی ساخته و ارائه شده و این پیچ‌ها به خاطر شکل خاصی که دارند، در بسیاری از

ادامه مطلب