پیچ و مهره کبریتی

شرکت دیاکوگستر پیچ کار تولیدکننده انواع پیچ و مهره های صنعتی وخاص 

دیاکو گستر پیچ کار
       جهت سفارش این محصول تماس بگیرید

پیچ و مهره کبریتی چیست؟

پیچ آلن و پیچ و مهره های کبریتی از جمله قطعاتی است که به وفور در صنایع کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پیچ‌ها با فرم بخشیدن به میلگردهای صنعتی تولید می‌شود؛ و بر اساس میزان تغییرات از جمله میزان کشش میلگرد، نوع برش ایجاد شده و نوع رزوه کشی، انواع گوناگونی از این پیچ و مهره تولید می‌شود.

کاربردهای پیچ و مهره کبریتی

این مدل پیچ‌ها در ماشین‌آلات گوناگونی کاربرد دارد. مزیت استفاده از آنها نیز توانایی استحکام بخشیدن به ساختار ماشین‌الات، در عین روان بودن حرکات مکانیکی ماشین است.
نوع رزوه، قطر پیچ، جنس پیچ و تعداد گام پیچ کبریتی، موجب تولید این محصول می‌شود؛ اما در عمل این محصول یک تبدیل‌کننده حرکت دورانی به خطی است. صنایع دریایی، صنایع غذایی، صنایع ساختمان سازی، راه سازی، راه آهن، کشاورزی و… از جمله صنایعی است که کاربرد پیچ ها و مهره های کبریتی در آن متداول‌تر است. البته نباید فراموش کنید که استاندارهای هر صنعت برای استفاده از این پیچ و مهره کاملا متفاوت است.

استانداردسازی در تولید پیچ و مهره کبریتی

استانداردسازی پیچ و مهره کبریتی بر اساس اندازه‌گیری‌های دقیق، به کار بردن ماشین‌آلات حرفه‌ای و استفاده از نیروی کار متخصص و باتجربه ممکن می‌شود.
در تولید پیچ و مهره کبریتی نیز مسئله جنس مواد اولیه بسیار مهم است. در واقع این کیفیت مواد اولیه به‌کار رفته در تولید این پیچ و مهره است؛ که موجب تغییر مشخصه‌هایی از جمله استحکام، انعطاف‌پذیری و… می‌شود. در این زمینه فولاد، آهن و استیل، از جمله آلیاژهای بسیار پر استفاده برای تولید پیچ و مهره کبریتی هستند.
نکته دیگر در زمینه این نوع پیچ‌ها طول آنهاست. به‌طور متداول پیچ‌های کبریتی حدود 1 متر طول دارند؛ هرچند یک تولیدکننده حرفه‌ای می‌تواند بنا بر نیاز شما این پیچ را در اندازه‌های گوناگون تولید کند.

قیمت پیچ و مهره کبریتی

ممکن است درباره قیمت پیچ و مهره کبریتی ابهاماتی داشته باشید. پیچ و مهره کبریتی بر اساس ویژگی‌های گوناگون قیمت‌گذاری می‌شوند. اما به زبان ساده این قیمت بیش از هر چیز بر اساس میزان تغییرات صورت گرفته روی میلگرد اولیه تعیین می‌شود.

البته در این زمینه از طول، وزن، نوع آلیاژ، گرید و رزوه ایجاد شده روی میلگرد نیز نباید گذشت.

در صورتی که بتوانید نیاز خود را به صورت دقیق به ما اعلام کنید؛ می‌توانیم پیش از اجرای کار، هزینه دقیق تولید پیچ و مهره کبریتی مدنظر را به شما اعلام کنیم.

تمامی تولیدات ما بر اساس استانداردهای طراحی صنعتی و با ضمانت‌های معتبر ارائه می‌شود؛ تا با خیالی آسوده، از این قطعات استفاده نمایید.

 

سایر محصولات

برای مشاهده اطلاعات هر محصول، بر روی آن کلیک نمایید.

انواع پیچ گوشتی

آشنایی با انواع پیچ گوشتی

انواع پیچ گوشتی‌ ابزارهای دستی مفید و کارآمدی هستند که وجودشان در هر خانه‌ای ضروری است. این ابزار کاربردی، اندازه‌ها و اشکال مختلفی دارد که

ادامه مطلب
معیار اندازه پیچ ها

معیارهای اندازه انواع پیچ

یکی از موارد پرکاربرد در صنایع و ماشین‌آلات، پیچ‌های مختلف هستند که در اندازه‌ها و شکل‌های متفاوتی ساخته شده و به کار می‌روند. در صورتی

ادامه مطلب
انواع پیچ آلن

معرفی انواع پیچ آلن

پیچ و آچار آلن در اشکال و اندازه‌های مختلفی ساخته و ارائه شده و این پیچ‌ها به خاطر شکل خاصی که دارند، در بسیاری از

ادامه مطلب