Menu

انتخاب پیچ و مهره با مقاومت مناسب

مهم‌ترین مرحله مرتبط با تضمین کیفیت، بستگی به نوع پیچ و مهره مورد استفاده دارد. برای پیچ و مهره‌ها، شیوه نورد محصول و پوشش آن می‌تواند مثال‌های خوبی از مراحل بحرانی باشد؛ پوشش از این جهت حائز اهمیت است که اغلب تحت تاثیر تغییرات دمایی قرار دارد و این می‌تواند بر روی مقاومت فولاد تاثیرگذار باشد.

همچنین مهم است که پوشش باکیفیت باشد، به ویژه از نقطه نظر میزان مقاومت چسبندگی آن به فولاد و همچنین توانایی ایجاد اصطکاک کافی با آن را داشته باشد. این اصطکاک است که مقدار تنش در یک مفصل را زمانی که تحت یک گشتاور عظیم قرار دارد، تعیین می‌کند. می‌توان انواع پیچ و مهره را با پوشش‌های باکیفیت از شرکت دیاکو تهیه کنید.

نقش پوشش در پیچ و مهره

یک پوشش ضعیف ممکن است کشش بالاتر یا پایین‌تر از حد پیش بینی شده را ایجاد کند. کشش بیش از حد ممکن است باعث ایجاد برش در هنگام مونتاژ شود، در حالی که کشش ناکافی ممکن است موجب شل شدگی پیچ و یا خرابی‌های خفیف در مراحل بعدی شود.

با این حال، در خصوص واشرها فشار نهایی از اهمیت زیادی برخوردار است. تولید کنندگان با تجربه، کیفیت را در تمام مراحل فرآیند تولید بررسی می‌کنند و در مراحل فوق العاده حیاتی، از دقت بسیار بیشتری برای بررسی استفاده می‌کنند.

نوآوری‌های کیفی یک تولید کننده همچنین باید فراتر از محصولات کارخانه‌ای باشد. شماره سریال درج شده بر روی هر اتصال دهنده اجازه ردیابی آنها را می‌دهد، که بخش مهمی از سیستم مدیریت کیفیت جامع را تشکیل می‌دهد. اگر مشتری با یک اتصالات دهنده مشکل داشته باشد، شماره سریال درج شده به سازنده این اجازه را می‌دهد تا مجددا مجموعه تولید را بررسی کند و شاید علت اصلی مشکل را شناسایی کند. گاهی اوقات همچنین توصیه می‌شود که سایر مشتریانی را که اتصال‌های دارای شماره سریال مشابه را خریداری کرده‌اند را نیز مطلع کنید.

بنابراین، به عنوان مشتری باید چه کاری انجام دهید تا مطمئن شوید که اتصال دهنده‌های با کیفیت خوب را خریداری کرده‌اید؟ شناسایی گواهینامه‌های صادر شده توسط سازمان‌های شخص ثالث می‌تواند در یافتن تولید کنندگان با کیفیت مفید باشد. صدور گواهینامه تضمین می‌کند که محصولات این شرکت منطبق با استانداردهای موجود است.

شرکت دیاکو توصیه می‌کند که با تولیدکنندگانی همکاری کنید که می‌توانند انطباق با استانداردهای موجود را تائید کنند و گواهینامه‌ها و تائیدیه‌های لازم در صنایع مختلف را دارا باشند. شما باید از سازنده بخواهید که به شما اطمینان دهند تمام محصولات آنها استانداردهای موجود را برآورده می‌کنند.

آیا مواردی وجود دارد که انتخاب پیچ و مهره با کیفیت بالا از اهمیت بیشتری برخوردار باشد؟

شاید در کاربری‌های سازه‌ای برای پیچ‌هایی که تحت بارهای سنگین، تغییرات دما، شوک‌ها یا ارتعاشات قرار دارند، حصول اطمینان از ایمنی واقعا مهم است. اما، ایمنی در هر زمان باید مورد توجه باشد و در تولید محصولات باید نهایت دقت را انجام داد تا از استانداردها پیروی شود.

استدلال‌های تجاری

اتصالات با کیفیت بالا سطح ایمنی بالایی را تضمین می‌کنند و این پیچ و مهره‌ها دارای شکل صحیحی هستند که به نصب و راه اندازی صحیح و آسان کمک می‌کنند، به ویژه در مواردی که از ابزارهای خودکار برای مونتاژ استفاده می‌شود.

اتصال دهنده‌های با کیفیت بالا دارای پوشش‌های مناسبی هستند که از محصول در برابر خوردگی محافظت می‌کنند و نیاز کمتری به بازرسی زنگ زدگی دارند. این پیچ و مهره‌ها دوام بالایی هم دارند که در طولانی مدت باعث صرفه جویی در هزینه‌های تعویض مجدد می‌شوند و اتصالات با کیفیت بالا به طور قابل توجهی هزینه‌های چرخه طول عمر را تحت تاثیر قرار می‌دهند. در بلند مدت، آنها در هزینه‌های شما صرفه جویی می‌کنند.

شرکت دیاکو تولید کننده انواع پیچ و مهره‌های مختلف برای تمامی مصارف شما است. با ما تماس بگیرید تا مرغوب‌ترین نوع پیچ و مهره را به شما ارائه دهیم. این اتصالات به خاطر داشتن کیفیت بالا، طول عمر بالایی هم خواهند داشت.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest